دوره‌های مترجمی زبان قرآن با توجه به شرایط فعلی کشور به روش‌های زیر برگزار می‌شود:

 

۱) حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

کلاس‌های حضوری در برخی شهرها از جمله تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد. جهت اطلاع از مراکز برگزاری کلاس‌های حضوری با شماره‌های مراکز استان‌ها تماس حاصل فرمایید

 

۲) اینترنتی (آنلاین) 

دوره‌های آنلاین جایگزین مناسبی برای دوره‌های حضوری است. در این روش، پس از ثبت‌نام متقاضیان در ساعت مقرر وارد فضای آموزش آنلاین اسکای روم خواهند شد. در این فضا استاد به صورت آنلاین به صورت صوتی و تصویری در کلاس حضور پیدا خواهد کرد. طبق زمان‌بندی مشخص درس تدریس خواهد شد و استاد و قرآن‌پژوهان به صورت آنلاین با یکدیگر در ارتباط هستند.

 

۳) اینترنتی (آفلاین) 

در این روش متقاضی به مراجعه به سامانه آموزش اینترنتی در دوره‌های مترجمی زبان قرآن ثبت‌نام می‌کند. پس از ثبت‌نام به صورت خودکار درس‌ها برای او فعال می‌شود و هر زمان از روز که تمایل داشته باشد می‌تواند درس را دریافت نماید.

در این روش فیلم‌های آموزشی در اختیار متقاضی قرار داده خواهده شد و تمام مراحل به صورت سیستمی پیش می‌رود. محدودیت زمانی ندارد و هر کسی متناسب با زمان و فرصت خود می‌تواند درس را دریافت کرده و آن را مطالعه نماید. از مزیت‌های این روش آموزشی این است که متقاضی می‌تواند درس‌ها را با سرعت بیشتری بگذراند و در سطح‌های بالاتر ثبت‌نام نماید.

در این روش کتاب و کتاب‌کار به صورت دیجیتال ارائه می‌شود و ارتباط با استاد نیز از طریق ارسال پیام خواهد بود.

امتحانات به صورت آنلاین و چهارگزینه‌ای برگزار می‌شود.

نکته: دوره‌های عالی سه و عالی چهار در حال حاضر به صورت آفلاین ارائه نمی‌شود

ثبت نام دوره‌های اینترنتی

 

۴) غیرحضوری

در این روش پس از ثبت‌نام، برای متقاضی یک پک آموزشی ارسال خواهد شد. پک آموزشی شامل کتاب، کتاب‌کار، دی وی دی تصویری آموزشی و… می‌باشد.

پس از دریافت پک و اعلام آمادگی از طرف متقاضی، یک استاد پشتیبان به ایشان معرفی خواهد شد که هر هفته به مدت ده دقیقه به صورت تماس تلفنی رفع اشکال انجام خواهد شد.

در این روش امتحانات به صورت شفاهی و تلفنی توسط استاد پشتیبان برگزار خواهد شد. جهت ثبت‌نام در دوره‌های غیرحضوری از طریق فرم «پرداخت آنلاین» اقدام به پرداخت شهریه نمایید. پس از ثبت‌نام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. 

پرداخت آنلاین

 

 

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های دفتر مرکزی مشهد تماس حاصل نمایید:

05138480094 الی 6