در این دوره با مرور ترجمه آیات دوره مقدماتی مترجمی زبان قرآن می توانید مروری کلی بر این ترم داشته باشید. در ضمن مرور آیات لغات نیز یادآوری خواهد شد و استاد در ضمن ترجمه آیات ، قواعد دوره مقدماتی را نیز مرور می کنند.

تذکر:

    • در این مجموعه، دوره مقدماتی به صورت کامل تدریس نمی شود و همانطور که از عنوان دوره برداشت می شود، صرفاً مروری بر کتاب مقدماتی مترجمی زبان قرآن است. عزیزانی که تمایل به شرکت در دوره های مترجمی زبان قرآن را دارند می توانند از طریق سامانه آموزش مجازی و یا جهت شرکت در دوره های حضوری یا غیر  حضوری با شماره های تماس مرکز مشهد تماس حاصل فرمایند.

تذکر: در صورتی که در سایت عضو نباشید نیز می توانید خرید را انجام دهید. اما لینک های دانلود ففط یک بار در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پس از بستن صفحه امکان مشاهده مجدد وجود نخواهد داشت. در صورت تمایل به مشاهده سابقه خرید و لینک های دانلود توصیه میشود قبل از خرید در سایت ثبت نام نمایید.

پس از پرداخت لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در صورت وارد کردن ایمیل صحیح، لینک ها به ایمیل شما ارسال می گردد.

در صورت عضویت در سایت؛ ثبت نام در سایت گزارش و سابقه خرید شما در حساب کاربری شما ذخیره خواهد شد و قابل مشاهده و دانلود مجدد می باشد.